S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.


Úvod » Zábrany truhlíků

Zábrany truhlíků na oknenních parapetech

 

Jak ideálně vyřešit zábrany nebo držáky do oken, tak aby truhlíky s květinami nepadaly?

Zábrany nebo držáky do oken

 

S praktickým a inovativním řešením přichází na trh firma Dastech, český výrobce a prodejce užitečných doplňků pro Váše bydlení. Navíc Dastech rozšiřuje svůj program o zahradní prvky, neboť k rodinným domům zpravidla patří také malá, či větší zahrada. Jedním ze zajímavých produktů značky Dastech jsou i velice užitečné nerezové zábrany truhlíků, díky nimž lze během letních měsíců například dopřát bezpečný venkovní pobyt rostlinám na okenním parepetu.

 

 

K čemu jsou zábrany květinových truhlíků určeny?


Především spolehlivě zajistí umístění květin na okenních parapetech a zabezpečí je proti nechtěnému pádu. Praktické a spolehlivé zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, jakým je kvalitní nerezová ocel. Tento vskutku nenápadný designový prvek je zákazníkům dodáván v několika rozměrových variantách a zvolit si lze i způsob uchycení a provedení zábrana truhlíku bez vrtání.

 

 

 

 

 

 

Více informací naleznete v našem E-shopu

 

Zábrany

 

klíčová slova k článku: zábrany truhlíků pro panelové domy, plastová madla na zábradlí pro panelové domy, madla do panelových domů, plastová madla na zábradlí pro panelové domy, plastová madla zábradlí akce


ZjNmOWRh