S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.


Úvod » Pro firmy

Pro firmy - madla pro panelové domy

 

Hledáme partnery pro trvalou spolupráci a zastoupení v regionech ČR.

 

Vážení, rádi bychom Vám nabídli spolupráci při revitalizaci panelových domů. Z našeho programu Vám nabízíme madla pro panelové domy, na které se již řadu let specializujeme.

Naše nabídka madel pro panelové domy zahrnuje různá provedení a materiály- dřevěná madla pro panelové domy- plastová madla pro panelové domy- PVC madla pro panelové domy- plastová madla - náhrada bakelitových madel.

U konkrétních PVC materiálů zastupujeme na českém trhu známé evropské výrobce a v letošním roce zavádíme na trh vlastní výrobek plastové madlo DA1, které je rozměrově identické s často používaným bakelitovým madlem. Lze je tedy využít nejen pro celkovou renovaci, ale také k doplnění chybějících úseků. Naším dalším výrobkem je PVC madlo SKW1, které dodáváme v základních barvách, nebo při větším odběru zajišťujeme barvu podle Vašeho požadavku.

 

Náš obchodní servis

 

- materiál dodáváme k vlastní montáži

- stálým odběratelům nabízíme zajímavé rabaty

- lze nabídnout subdodávku s montáží pro Vašeho zákazníka

- zajišťujeme montáže po celé ČR

 

Spolupracujeme

 

Po řadu let rozvíjíme spolupráci s odbornými firmami a živnostníky, jako jsou oknaři,výtaháři, firmy dodávající zateplení, malíři, linaři a dalšími obory, které se zapojují do revitalizace panelových domů.

 

Naše produkty

 

Katalog našeho sortimentu ke stažení v PDF zde.

 

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení

K. Kovalčíková

+420 774 515 132

obchod@madlapropanelovedomy.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi !

 

 

Hledáme realizační firmy pro spolupráci


ZmRmNmM2