S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.


Úvod » Přehled materiálů

Přehled typů madla pro panelové domy

Přehled nabízených typů madla na zábradlí

Plastová madla na zábradlí pro panelové domy a další materiály (PVC a dřevěná madla) jsou určená na ocelovou pasovinu kovového zábradlí o šířce 30mm a výšce 8-10mm.

Plastová madla DA1, DA2, MO1

 

Madla DA1, DA2 a MO1Do této skupiny jsou zařazená madla DA1, DA2 a MO1. Jedná se o pevná, neohebná madla vyráběná z plastu. Pro lepení madel jsou vhodná dodavatelem doporučená laboratorně odzkoušená lepidla (MegaFIX pro madla DA1+2 a WURTH pro madla MO1). Doporučený postup pro usazení madla DA1 a DA2 (MO1) celoplošným nalepením lepidlem MegaFix (WURTH).Samotná montáž je realizována na předem očištěnou ocelovou pasovinu zábradlí (povrch je zbaven zásadních nerovností, staré barvy, která by se mohla odlupovat, a je odmaštěn). Tato příprava je nutná pro celoplošné lepení.

 

 

Dřevěná madla DM1, DM2

 

Madla DM1 a DM2

Do této skupiny jsou zařazená madla DM1 a DM2. Pro výrobu se používá kvalitní suchý buk. Dřevěná madla lze objednat lakovaná kvalitním průmyslovým dvousložkovým lakem s UV filtrem, nebo bez laku. Dřevěná madla dodáváme i mořená. Doporučený postup pro usazení madla DM1 a DM2 celoplošným nalepením lepidlem WURTH.

Samotná montáž je realizována na předem očištěnou ocelovou pasovinu zábradlí (povrch je zbaven zásadních nerovností, staré barvy, která by se mohla odlupovat, a je odmaštěn).

 

 

PVC madla RA1, SKW1, FA1

 

Madla RA1, SKW1 a FA1

Do této skupiny jsou zařazená madla RA1, SKW1 a FA1. Jedná se o ohebná madla vyráběná z PVC materiálů jako je např Novoplast® v případě madla FA1.

Samotná montáž je realizována na předem očištěnou ocelovou pasovinu zábradlí (povrch je zbaven zásadních nerovností). Madlo je před nasazením na zábradlí předehřáto doporučenou technologií.

 

 

 

 

 

Dodáváme kvalitní madla pro panelákové domy

 

klíčová slova k článku: plastová madla, schodišťová madla plastová, dřevěná madla, PVC madla, paneláková pvc madla, dřevěná madla na zábradlí,  madla pro panelové domy, madla do peneláku, plastová madla na zábradlí,  madla zábradlí do paneláku, plastové madlo na zábradlí, madla zábradlí do paneláku, montáž plastového madla na zábradlí, madla na zábradlí panelového domu


ODVlOG