S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.


Úvod » PVC madla

PVC madla na zábradlí v panelových domech

 

PVC madla zábradlí jsou díky své barevné variabilitě a kvalitnímu provedení určená zejména pro panelové domy. Je možné si nechat barevně sladit madla zábradlí například s okolními stěnami chodby anebo schodištěm. Tato madla zábradlí jsou určená pro osazení pásoviny zábradlí v panelových domech o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm. Pro kvalitní pokládání madel na zábradlí a také pro zachování veškerých vlastností materiálu PVC a výroby trvalých spojů, je třeba vždy přesně dodržovat předepsaný technologický postup.

 

PVC madlo RA1, FA1, SKW1:

Do této skupiny jsou zařazená madla RA1, SKW1 a FA1. Jedná se o ohebná madla vyráběná z PVC materiálů jako je např. Novoplast® v případě madla FA1.

 

PVC madla se vyznačují:

Dlouholetou životností a barevnnou stálostí. PVC madla se snadno udržují - hygienická údržba madla a velmi dobře drží na ocelové pasovině zábradlí. Díky svému menšímu průměru je madlo zábradlí dobře uchopitelné.

 

PVC madla se liší svými profily:

 

Madla pro panelové domy RA1 Madla pro panelové domy FA1 Madla pro panelové domy SKW1
RA1 FA1 SKW1

 

 

 

Horko vzduch

 

Fotogalerie

Madla rpo panelákové domyMadla pro domyPVC madla

klíčová slova k článku: plastová madla, schodišťová madla plastová, dřevěná madla, PVC madla, paneláková pvc madla, dřevěná madla na zábradlí,  madla pro panelové domy, madla do peneláku, plastová madla na zábradlí,  madla zábradlí do paneláku, plastové madlo na zábradlí, madla zábradlí do paneláku, montáž plastového madla na zábradlí, madla na zábradlí panelového domu


MzIwYjRjY